Znáte daňový bonus a výhody pro rodiny s dětmi? Podívejte se na změny v roce 2018.

Daňový bonus 2018 - Domelie.cz Rodinám s dětmi se v roce 2018 zvýší daňový bonus a sleva na na dani za školku. Zaměstnanci vyšší daňový bonus pocítili již ve výplatě za měsíc leden, OSVČ podávají daňové přiznání v březnu za celý uplynulý rok a vyšší slevy se jich dotknou až po lednu 2019. Letos připadá termín na podání daňového přiznání za období od ledna do prosince 2017 na úterý 3. dubna. Jaké změny čekají rodiny s dětmi?
Přečtěte si zbytek článku »

Rodičovský příspěvek v novém kabátu. Podívejte se na změny v roce 2018.

Rodičovský příspěvek v roce 2018 - Domelie.cz Dlouho očekávaná novela zákona o státní sociální podpoře sebou přinesla novinky v oblasti rodičovského příspěvku. U vícerčat se rodičovský příspěvek zvedl z 220 000 Kč na 330 000 Kč, nově je možné od ledna 2018 čerpat příspěvek rychleji. Pojďme se podívat na to, jaké možnosti zákon nabízí.
Přečtěte si zbytek článku »

Jak a kde získat pečovatelský kurz s akreditací nebo osvědčením

Blog post Cover CZ - Pečovatelský kurz 12018 Pečovatelský kurz vám ukáže, jak se starat o nemocné, ZTP, osoby v důchodovém věku, ale také jak pečovat o děti. Záleží na tom, jaký typ kurzu si vyberete. Rekvalifikační kurzy jsou dostupné na různých místech České republiky. Kurz pečovatelství trvá dva až tři měsíce a na jeho konci budete skládat závěrečnou zkoušku. Budete-li úspěšní, obdržíte osvědčení o kvalifikaci na základě akreditace Ministerstva školství nebo Ministerstva práce a sociálních věcí.
Přečtěte si zbytek článku »