O nás

O Domelii

Domelie je nejkomplexnější portál s nabídkou služeb pro domácnosti. Jeho cílem je podpořit systém sdílené ekonomiky v sousedstvích. Vytvořit komunitu lidí, která si vzájemně pomáhá v domácnostech, a být alternativou pro ty, kteří si chtějí přivydělat svými dovednostmi.

Komunitu Domelie tvoří:

  1. Pomocníci - soukromé osoby, které si chtějí svými dovednostmi a prací v domácnosti vydělat a pomoct komunitě ve svém okolí
  2. Domácnosti - rodiny i jednotlivci, kteří potřebují pomoc s péčí o svou domácnost, zahradu nebo rodinné příslušníky
  3. Firmy - instituce, společnosti a podnikatelé, kteří hledají pomocníky do svých týmů a zároveň nabízejí služby pro domácnosti

Členové komunity mají v rámci svého účtu přístup k různým službám v domácnosti jako úklid, péče o domácnost, zvířata či zahradu, řemesla, opravy i manipulace, hlídáni dětí, péče o seniory, ZTP, doučování nebo služby v oblasti zdraví a krásy. Profily a inzeráty všech členů komunity jsou ihned po vytvoření prověřovány a zákaznická podpora je dostupná každý pracovní den.

Aktuálně je na portálu zveřejněných 770 profilů a dohromady své dovednosti nabízelo již 15540 pomocníků. Jejich služby doteď využilo 6680 domácností a firem.

Na českém trhu Domelie působí od března 2010 - www.domelie.cz, na slovenském trhu funguje od listopadu 2009 - www.domelia.sk a na na maďarském trhu od ledna 2018 www.domelia.hu. Od října 2013 je značka Domelie ve vlastnictví Profesia spol. s r. o.. a od 1.1.2020 je správě společnosti Snov, s.r.o.

Naše logo

Stáhněte si loga Domelie:

  • barevná verze (používejte na světlém pozadí)
  • bílá verze (používejte na tmavém pozadí)

Na nehomogenním pozadí doporučujeme použít světlý podklad, aby vznikl dostatečný kontrast mezi logem a pozadím. Ochranná zóna je 162procentní obdélník kolem loga.