O nás

O Domelii

Domelia je největší portál na Slovensku, který působí i v Čechách, na kterém je možné najít služby pro domácnost v těchto oblastech:

  • péče o děti, večerní hlídání dětí, doprovod dětí na kroužky
  • pomoc v domácnosti, úklid, hospodyně, údržba zahrady, venčení psů
  • doučování, příprava na monitory a přijímačky, konverzace v cizím jazyce
  • péče o seniory

Domelia zveřejňuje:

  • inzeráty domácností a firem - když potřebujete pomoc do domácnosti
  • profily pomocníků - když chcete pracovat jako hlídačka, pečovatelka, doučovatelka, uklízečka nebo pomocnice v domácnosti

Náš tým

Od 9. října 2013 jsou stránky www.domelia.sk a www.domelie.cz spravované společností Profesia spol. s r. o. (společnost, která na Slovensku má vůdčí pozici v oblasti hledání zaměstnanců nebo hledání práce). Snahou společnosti Profesia spol. s r. o. je služby Domelie neustále vylepšovat a tak je více přibližovat jednotlivcům a rodinám. Domelia působí na slovenském trhu od listopadu 2009, na českém trhu se spustila v březnu 2010.

Naším cílem je v co nejkratším čase domácnostem zabezpečit kontakt na tu nejvhodnější pečovatelku, doučovatelku, uklízečku nebo pomocnici do domácnosti. Pomocníkem, kteří hledají práci tohoto typu, zase bezplatně nabízíme prostor na zviditelnění se. Všechny profily pomocníků a inzeráty rodin nebo firem kontrolujeme a zveřejníme jen ty, které obsahují dost informací, podle kterých se již lze rozhodnout.

Pokud byste měli jakékoli otázky ke stránce Domelie, obraťte se na nás.

Naše logo

logo