Reference

Když nám ze zdravotních důvodů odešla paní, která nám vypomáhala v domácnosti se základním úklidem a žehlením, vzpomněla jsem si na stránku Domelia.sk. I když jsem měla prvotní obavy, šlo to velmi hladce. Hned po přihlášení jsem si jednoduše vyfiltrovala co potřebuji, kde práci nabízím a stránka mi nabídla opravdu relevantní odkazy. Výběr byl už pak jen otázkou pár vyměněných mailů. Kromě samotné databáze uchazečů a výborně nastavených filtrů oceňuji i jasnou cenovou politiku a snadný způsob platby. Domelia.sk je stránka, díky které je hledání výpomoci do domácnosti opravdu hračkou. Děkuji :)
Darina M.

Domelia mi pomohla vyřešit problém, jak zajímavou formou vykrýt týden jarních prázdnin mým dvěma dětem - školkáčkům, jelikož jsem pro ně nenašla žádný vyhovující dětský denní tábor. Dovolenou si šetřím na léto, proto jsem se rozhodla, že jim najdu na těchto 5 dní chůvu. Díky Domelii jsem si našla milou paní, která jim vymýšlela každý den zajímavý program s vlastními hračkami po již odrostlých dětech u nich doma, na blízkém hřišti, dokonce s nimi absolvovala i celodenní výlet trolejbusem do městského parku, z něhož měly děti velký zážitek. Děti nejsou zvyklé přes den spát, takže se jim věnovala naplno celý den - děti se u ní cítily příjemně a byla to pro ně i zajímavá změna. Zároveň to byla při dvou dětech lacinější varianta než placení členství v dětském denním táboře.
Daniela B.

Já jsem s Vaší stránkou byla doteď velmi spokojená. I díky Vám jsem si svůj problém vyřešila a mám práci, ale i tak si vždy ráda přečtu další nabídky. Začátkem r. 2011 jsem byla v dost špatné situaci, bylo mi 54 po roční PN a nemohla jsem si najít práci v oboru (ekonomka) - tehdy jsem si vzpomněla na svůj dětský sen pracovat s dětmi a tu jsem narazila nejprve na Vaši stránku a přes ni na úžasnou rodinku, která mě považuje za náhradní babičku. Tam jsem byla rok a potom jsem šla k jejich známým, kde jsem šťastná a spokojená až dosud - jen samozřejmě děti rostou a odcházejí do školky, takže v tu chvíli mě život nutí učinit další krok a opět s nadějí sleduji Vaše nabídky - děkuji Vám za sebe a držím palce v práci, kterou děláte a která má velký význam ...
Veselá

Na Domelii jsem se zaregistrovala přibližně tehdy když se založila, teď vidím jak se mění a dostává nový nádech. . Před rokem jsem měla možnost na "PROFESIA DAYS" mluvit s jednou ze zakladatelek a bylo to velmi příjemné setkání. . Myslím si, že Domelie měla, má a bude mít úspěchy. .cez Domelii jsem se poznala s jednou skvělou holčičkou, o kterú jsem se starala přes 3 roky, nyní je již z ní velká slečna a chodí už do školy. . Rada jsem přispěla alespoň takovým komentovat, které vám možná vykouzlí úsměv na tváři a zároveň potěší. .
S pozdravem
Jana D.

Ráda bych Vám touto cestou vyslovila velký dík. Zprostředkovali jste mi práci a jsem velmi spokojená s Vaší ochotou, pomohli jste mi...
Co je ještě opravdu zajímavé, vrátila jsem se do té stejné vesničky, kde jsem před čtyřiceti lety začala učit.
Tak Vám ještě jednou srdečně děkuji. Přeji Vám úspěšnou práci, pevné zdraví a mnoho štěstí.
S pozdravem, Zuzana

Chtěla bych Vám poděkovat. S prací pečovatelky jsem začala na jaře, hned v den zveřejnění mého profilu jsem našla práci v příjemné rodině s milými dětmi. Když tam začala pomáhat od října babička, tak jsem si hledala novou rodinu. Zase jsem dostala nabídky, takže pracuji ve dvou rodinách, kde jsou také milé děti a příjemní lidé. Vaše práce má smysl, pomáháte i nám starším ženám, které dnes mají problém najít práci ve firmě.
Takže děkuji.
Marta

Chtěla bych Vám vřele poděkovat za Vaše poslední nabídky. Jedna z nich byla úspěšná a už třetí týden hlídám  4x dvě, tři hodiny týdně  tři sourozence. Mám velkou radost.
Přeji Vám úspěšný týden.
S úctou,
Teacher