Chiara M. - Doučování

0
 • 47 let
 • 3 roky praxe
 • 349.00 - 375.00 Kč/hod.
  Čeká na první zprávu
Ovládá jazyky
italský jazyk
Seznam lokalit, kde pracuje
Praha, Jihočeský kraj, Brno, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Plzeň, Středočeský kraj, Zobrazit více 
Úroveň učiva
vysoká škola
Max. počet žáků
5
Akceptuje zvířata
ne
Kuřák
ne
Popis zkušeností
Ahoj, jmenuji se Chiaraa pocházím z Itálie. Žila jsem 6 let na Maltě, kde jsem se zlepšila v angličtině a nyní žiji v České republice kvůli svému českému příteli. Rád bych se s vámi podělil o italské kulturní prostředí prostřednictvím umění, kina, knih, komiksů... Moje země není známá jen díky úžasným restauracím... Protože je to jedna z mých vášní, pokud chcete, mohu vás představit svět italské módy a stylu... Pokud chcete místo toho rozvinout nějaká konkrétní témata, zeptejte se... Ráda Vám pomohu.

ENGLISH:
Hi, my name is Chiara, I'm Italian. I lived in Malta for 6 years where I improved my English and now I'm living in the Czech Republic because of my Czech boyfriend. I would like to share with you the Italian cultural environment, through art, cinema, book, comics... My country is not only famous for its amazing restaurants... Because is one of my passion if you want I can introduce you to the world of Italian Fashion and Style... If you want instead develop some particular topics, just ask... I will be happy to take care of the request.

ITALIANO:
Ciao, mi chiamo Chiara, sono italiana. Ho vissuto a Malta per 6 anni dove ho migliorato il mio inglese e ora vivo in Repubblica Ceca per via del mio ragazzo che è ceco. Vorrei condividere con voi l'ambiente culturale italiano, attraverso l'arte, il cinema, i libri, i fumetti... Il mio paese non è famoso solo per i fantastici ristoranti... Perché è una delle mie passioni se volete vi posso far conoscere il mondo della Moda e dello Stile Italiano... Se volete invece approfondire alcuni argomenti in particolare, chiedete pure... Sarò lieta di esaudire la vostra richiesta.
Frekvence doučování
 • pravidelně
 • nepravidelně (příprava na přijímačky, monitorování)
Místo doučování
 • v místě bydliště domácnosti, která hledá výpomoc
 • v místě bydliště pomocníka (poskytovatele služby)
Doučuje předměty
 • cizí jazyk
  • italský jazyk
Kalendář pracovní dostupnosti
  Po Út Stř Čt So Ne
6 - 10
10 - 14
14 - 18
18 - 22
22 - 6